PÁR DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ

 
Poloroubená chalupa Kateřina leží v obci Orlické Záhoří v místní části Jadrná č. p. 80
v blízkosti hranic s Polskem
 
 •  Kapacita chalupy je 12 lůžek v pokojích + 2 lůžka za pecí ve společenské místnosti
 •  V celém objektu se chodí v domácí obuvi
 •  Chalupa je vybavená postaru, ale přizpůsobená moderní době 
 •  Topí se v kachlových kamnech, rozvod tepla po celé chalupě, teplá voda
   zajištěna el. bojlerem
 •  Za chalupou je zpěvněné parkoviště pro 5 aut, v zimě se vyhrnuje
 •  Po celé chalupě je zřízen wifi internet
 •  Přijezd možný od 14.00 h (nebo po domluvě), ukončení pobytu v 10.00h,
   víkendové pobyty začínají v 15.00 h
 •  Jsme chalupa, neposkytujeme osušky, pouze ručníky v koupelně

 

 

CO V TÉ NAŠÍ CHALUPĚ JE?

 

Vstupní veranda

Ve verandě je prostorný věšák na kabáty, botník a možnost odkládání lyžařského vybavení

 

Kuchyň s pecí (= společenská místnost)    

Nevšedním zážitkem v naší chalupě je vaření a pečení v peci. Už jste někdy jedli husu nebo babiččiny buchty přímo z pece? Je na čase to vyzkoušet!

Kromě pečení a vaření v peci je možné vařit na sklokeramické desce a péct v el. troubě. Kuchyň je vybavená lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Nově jsme zařídili i myčku na nádobí. Pro usnadnění práce je zde také ponorný mixér. Nádobí (běžné vybavení domácnosti) je pro větší skupinu lidí. Jsou zde k dispozici umývací prostředky včetně tablet do myčky, houbičky, utěrky, sůl, cukr, koření, nabídka čajů. 

 
Kuchyň je zároveň společenskou místností, kde se odehrává veškeré dění. Je zde televize, ke které je možné připojit další zařízení, jako externí disk, flash nebo notebook. Najdete zde také hi-fi a společenské hry, karty. 
 
 

Dolní koupelna, WC

V dolní koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, skříňky, pračka, dva ručníky na ruce (NE osušky), tekuté mýdlo, dezinfekce na ruce.
 
 
Pokoj č. 1
V prvním pokoji jsou 4 lůžka: 1x dvojlůžko, 2x jednolůžko. Na každém lůžku je hygienicky zabalené povlečení dle doporučení KHS. Pokoj je vybaven úložnými prostory, zrcadlem a stolem s dvěmi židlemi. U postelí jsou noční stolky. 
 
 
Pokoj č. 2.
V druhém pokoji jsou také 4 lůžka: 2x dvojlůžko. V pokoji je skříň, stůl s dvěmi židlemi, noční stolky. Na každém lůžku je hygienicky zabalené povlečení
dle doporučení KHS. 
 
 
Pokoj apartmán
Tento pokoj je prostorově největší. Jsou zde 4 lůžka: 1x dvojlůžko, 2x jednolůžko, dětská postýlka s veškerými lůžkovinami včetně mantinelu. Od ostatních pokojů se liší lepší vybaveností - televize, truhla s hračkami, křesla, stůl a židle, noční stolky.
Na každém lůžku je hygienicky zabalené povlečení dle doporučení KHS. 
 
 
Horní kupelna a WC
v patře je koupelna s toaletou, sprchový kout, skříňky, zrcadlo, dva ručníky na ruce (NE osušky), tekuté mýdlo, dezinfekce na ruce. 
 
 
Technická místnost
Místnost slouží jako uložistě pro palivo. Protože se zde netopí, je možné ji využít jako další chladnou místnost pro úschovu potravin (regál na potraviny, další lednice). Můžete zde odložit i lyžařskou výbavu.